|
|
|
Alex |
napsal 18. 10. 2010 v 16:22: |
| http://www.youtube.com/watch?v=_iTjIh7_Xp4 |
Rom@n |
napsal 18. 10. 2010 v 10:55: |
| all> Pěkné skoropoledne všem :-)))) |
Luboš X17DTL |
napsal 18. 10. 2010 v 8:54: |
| Dobré ráno, debato. |
Milda |
napsal 18. 10. 2010 v 5:53: |
| Dobré ránko.. :-)) |
Tomino |
napsal 17. 10. 2010 v 23:01: |
| all> Tak polovina kol je už na zimácích - přezul jsem Feldu , dnes dokoupeny gumové koberce a zítra ještě musím pro manžetu na poloosu - nutné do sněhu vyměnit ! Zafirka přijde na řadu o malinko později, ta bude mít zimáky stejně jen na parádu do garáže :-) |
Tomino |
napsal 17. 10. 2010 v 22:58: |
| all> pěkný večír všem :-) |
Kyslik |
napsal 17. 10. 2010 v 21:03: |
| Jinak brej večír debatníci... |
Kyslik |
napsal 17. 10. 2010 v 21:03: |
| Co to čtu Johny5 a Opel? |
| Jožin | napsal 17. 10. 2010 v 20:31: |
| Brouček> No a když připočtu uznanejch 18,5 roku na azbestu, tak budoucnost nic moc :-( |
Standa |
napsal 17. 10. 2010 v 19:31: |
| Johny5> Tak draku, vitej zpatky mezi OPELaky :-) |
Vendys |
napsal 17. 10. 2010 v 18:57: |
| Dobrý nedělní večer všem. Johny5> Vítej v klubu. :-) |
Zetor |
napsal 17. 10. 2010 v 12:16: |
| Dobré odpoledne vám všem:Jarda. Terezce opožděně přeju vše nej. Ať jsou na tebe všeci hodní, přeje Jaromír. |
| Pavel | napsal 17. 10. 2010 v 10:42: |
| Zdravím,chci se zeptat nevíte jak sundat přední nárazník u Kadett GSI?? |
Brouček |
napsal 17. 10. 2010 v 5:23: |
| all.> Také odemne dobré ráno. Budem grilovat? http://ona.idnes.cz/grilovani-zvysuje-riziko-rakoviny-brante-se-marinadou-a-cistym-grilem-1my-/zdravi.asp?c=A100722_154402_zdravi_pet |
Kyslik |
napsal 17. 10. 2010 v 2:14: |
| Brý ranko debato :D |
| jožin | napsal 16. 10. 2010 v 19:48: |
| Terez@> Rádo se stalo :-)) Taky je u Vás tak příjemně?? (myslim venku) |
Terez@ |
napsal 16. 10. 2010 v 19:10: |
| Luboš X17DTL, Tomino, jožin> mockrát díky za přání :-)) |
Terez@ |
napsal 16. 10. 2010 v 19:09: |
| Brouček, PetrF, Milda, Comda, Mi-6/Jirka + Marcelka, oplik.j> mockrát díky za přání :-)) |
Zetor |
napsal 16. 10. 2010 v 15:19: |
| Mi-6/ Jirka: Jiří díky, a taky zdravím z Moravy :-)) Dnes jdu na noční. Dnes jsem byl na vylovu kaprů a zase mám co jest :-)))) To víš doba je krutáááááá :-)))))) Jarda |
| Mi-6 / Jirka | napsal 15. 10. 2010 v 20:01: |
| Zetor,> HEZKÝ VEČER NA MORAVU |
| Mi-6 / Jirka | napsal 15. 10. 2010 v 19:54: |
| AHOJ ;; |
| Mi-6 / Jirka | napsal 15. 10. 2010 v 19:29: |
| hezký večer |
| jožin | napsal 15. 10. 2010 v 15:00: |
| Terezkám> vše nejlepší k svátku |
Tomino |
napsal 15. 10. 2010 v 13:25: |
| Terezky> A vše nejlepší i všem ostatním Terezkám .-) |
Tomino |
napsal 15. 10. 2010 v 13:25: |
| Terk@> Všechno nejlepší k dnešnímu svátečku a Romča ať je super hodnej ! |
Tomino |
napsal 15. 10. 2010 v 13:24: |
| all> Pěkné odpoledne všem .....tak je konec léta i pěknému podzimu, o víkendu přijde sníh, cítím to !!! |
Luboš X17DTL |
napsal 15. 10. 2010 v 8:14: |
| Dobré ráno, debato. Taky Terezkám vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj |
| oplik.jenik | napsal 15. 10. 2010 v 7:59: |
| všem> Dobré ránko. Terkám, Tereziim, Terezam.. sakra kdo má teda svátek ? :-) |
| Mi-6/Jirka | napsal 15. 10. 2010 v 7:39: |
| Ahoj všem, ; Terezce přejem vše nejlepší k svátku ; tedy i všem dalšim Terezkám ; Jirka s Marcelkou |
Comda |
napsal 15. 10. 2010 v 7:34: |
| ahoj parto. Jen upřesnění ... Mildo já bych to formuloval takto: Vše nejlepší Terezám. Terezie má svátek jindy...té bych řekl Terezko ;-) |
| Dalsich 30 zprav | Predchozich 30 zprav | Všechny zprávy (celkem 40505) / jako HTML.ZIP |