|
|
|
mirtin |
napsal 12. 8. 2010 v 21:44: |
| all> astra je po karosářské ted jestě náprava.byl jsem v oplu a za výbojku do xenonu d1s 6600 kc.no hnus a ještě mi z astry někdo ukradl známky z spz technickou a emise.peklo v té Ostravě |
mirtin |
napsal 12. 8. 2010 v 21:42: |
| tomino> jsem rád že jsi v poho bál jsem se o vás.je to peklo |
Crkyk |
napsal 12. 8. 2010 v 21:27: |
| Luboš> žádné jinak bych neprošel |
| jožin | napsal 12. 8. 2010 v 20:47: |
| Crkyk> Blahopřeju |
| Vendys | napsal 12. 8. 2010 v 16:23: |
| Jirka> Dekuji za optani, zatim jsem nic nechytil. Tedy alespon doufam. :-) |
Luboš X17DTL |
napsal 12. 8. 2010 v 11:51: |
| Crkyk> Blahopřeju. ale k čemu??? Takový povoz, co jezdí jen v létě a to ještě když je sucho a jasno, tak na tom můžou kontrolovat akorát nehomologované doplňky, co? Tak se přiznej, kolik jich tam máš. U nás (vím kde, ale neřeknu) za takové věci chtějí STKáci za každou po dvěsta:-( |
Crkyk |
napsal 12. 8. 2010 v 10:57: |
| Tak hlasim ze mazlik uspěšně absolovoval STK tedy STK sesypaly se na mne jak vosy tak že mne ho ve vysledku kontrolovaly tři technici ale znamka je a to je nejduležitěší |
Gallo |
napsal 12. 8. 2010 v 10:40: |
| Sockou taky nejedu.... |
Luboš X17DTL |
napsal 12. 8. 2010 v 10:36: |
| Gallo> Přijeď včas, o půl osmé jede antabus:-)))))))))) |
Gallo |
napsal 12. 8. 2010 v 10:20: |
| Luboš Xatd.> Tak to vypadá, že mě domů vezeš Ty, pěšky nejdu;))) |
Luboš X17DTL |
napsal 12. 8. 2010 v 9:51: |
| Gallo> Už jsem nachystaný - nůž, otvíták, vidlička, husí brko, stolička:-) Nebu tu mám ještě autogen, rozbrus, kladivo a vozík na šrot:-))) |
| PetrF | napsal 12. 8. 2010 v 9:31: |
| Dobré dopoledne |
Gallo |
napsal 12. 8. 2010 v 8:36: |
| Luboš Xatd.> Kdybych bloudil, zavolám;)) Spíš chystej vercajk, bude se montovat...hihi |
Gallo |
napsal 12. 8. 2010 v 8:35: |
| Dobré ránko;)) |
Rom@n |
napsal 12. 8. 2010 v 7:44: |
| all> Pěkné ráno kamarádi :-) |
Comda |
napsal 12. 8. 2010 v 6:57: |
| ahoj debato |
Luboš X17DTL |
napsal 12. 8. 2010 v 6:53: |
| Gallo> Birell už se chladí, klobásky jsou nakoupené, nemám ti poslat mapku:-) |
Luboš X17DTL |
napsal 12. 8. 2010 v 6:52: |
| Dobré ránko, debato |
Milda |
napsal 12. 8. 2010 v 5:50: |
| dobré ránko |
| Mi-6 / Jirka | napsal 11. 8. 2010 v 21:45: |
| Vendys,> čau ; jak je v lázních ? |
| Mi-6 / Jirka | napsal 11. 8. 2010 v 21:45: |
| ahoj všem ; |
Standa |
napsal 11. 8. 2010 v 14:49: |
| Tomáš> http://obchod.prodejvyfuku.cz/product_info.php?cPath=35_256_267_713_728&products_id=1558 Tady ho mas treba za 1400,- bez DPH. |
Rom@n |
napsal 11. 8. 2010 v 13:37: |
| Tomáš> Přesně jak píše Standa, na netu je cen hodně. Origo koncový díl se s 30% slevou dá taky koupit za nějakých 3000,-kč. Já mám třeba z www.vyfuky-tyll.cz, ale dá se výfuk sehnat i skoro za poloviční cenu. |
Standa |
napsal 11. 8. 2010 v 8:43: |
| Tomáš> Skoda, ze je na netu mraky obchodu s vyfukama ...... |
Comda |
napsal 11. 8. 2010 v 8:27: |
| zdarec, jsem rád že Tomino je v pohodě.To co ukazovali v TV je fakt k pláči.Daruju nějakou kačku na povodně.čest |
| PetrF | napsal 11. 8. 2010 v 8:17: |
| Tomáš> Tak si tam dej větší dírku. Na 1,6 je menší dírka celkem obvyklá :-) Hele nepíšeš ani kerej díl velfucku chceš tak co na to říct že? Ale typuju tak do 3tis oba díly. |
| Tomáš | napsal 11. 8. 2010 v 7:53: |
| Zdravím, koupil jsem Astru 1.6 16V r.v. 01 , a mám menší dírku na výfuku, Za kolik se dá sehnat ? Děkuji za odpověd |
Crkyk |
napsal 11. 8. 2010 v 7:37: |
| čus brus všem Tomino myslel jsem na tebe zdali jsi ok nechtel jsem volatprece jenom nema clovek naladu kdyby ho stale nekdo otravoval tak pevne nervya blizi se cas setkani tak se pak ozvy |
Rom@n |
napsal 11. 8. 2010 v 7:13: |
| all> Pěkné ráno :-))) Tomino : jj, tu hrůzu jsem sledoval denně v TV, doufám, že ty peníze co jim člověk pošle přes Adru dají na správná místa. |
Gallo |
napsal 11. 8. 2010 v 6:43: |
| Dobré ránko;)) |
| Dalsich 30 zprav | Predchozich 30 zprav | Všechny zprávy (celkem 40508) / jako HTML.ZIP |