VOLNÁ DEBATA - OPEL Kadett - Zde můžete jen tak volně debatovat. Pro technické dotazy použijte technickou poradnu.
Jméno:

E-mail:

Komu odpovídáte:

Přidejte se k nám! - Nálepka

Váš příspěvek:
Opiš číslo 456:
Proč sem nepsat technické dotazy? Jsou tři důvody: 1.Zde je to něco jako chat, tj. dotaz a odpovědi se rychle ztratí směrem dolů. 2.Díky tomu, že zde nejsou strukturovány odpovědi, informační hodnota pro další návštěvníky a sledování odpovědí je mizivá. A za třetí, protože to většina přítomných ví, tak na technické dotazy tady nereaguje, tudíž se pravděpodobně nedočkáte odpovědi. Takže technické dotazy pište do TP!

Zobrazit pouze příspěvky s tímto textem:
         
   
Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40508) / jako HTML.ZIP    Archiv < 7.1.03 (12241) 1,6MB  Archiv 7.1.03-23.1.04 (25986) 2,6MB  Archiv 23.1.04-29.1.05 (24784) 2,3MB Archv 29.1.05-16.3.07

mirtin
napsal 12. 8. 2010 v 21:44:
all> astra je po karosářské ted jestě náprava.byl jsem v oplu a za výbojku do xenonu d1s 6600 kc.no hnus a ještě mi z astry někdo ukradl známky z spz technickou a emise.peklo v té Ostravě

mirtin
napsal 12. 8. 2010 v 21:42:
tomino> jsem rád že jsi v poho bál jsem se o vás.je to peklo

Crkyk
napsal 12. 8. 2010 v 21:27:
Luboš> žádné jinak bych neprošel

jožin napsal 12. 8. 2010 v 20:47:
Crkyk> Blahopřeju

Vendys napsal 12. 8. 2010 v 16:23:
Jirka> Dekuji za optani, zatim jsem nic nechytil. Tedy alespon doufam. :-)

Luboš X17DTL
napsal 12. 8. 2010 v 11:51:
Crkyk> Blahopřeju. ale k čemu???
Takový povoz, co jezdí jen v létě a to ještě když je sucho a jasno, tak na tom můžou kontrolovat akorát nehomologované doplňky, co?
Tak se přiznej, kolik jich tam máš. U nás (vím kde, ale neřeknu) za takové věci chtějí STKáci za každou po dvěsta:-(

Crkyk
napsal 12. 8. 2010 v 10:57:
Tak hlasim ze mazlik uspěšně absolovoval STK tedy STK sesypaly se na mne jak vosy tak že mne ho ve vysledku kontrolovaly tři technici ale znamka je a to je nejduležitěší

Gallo
napsal 12. 8. 2010 v 10:40:
Sockou taky nejedu....

Luboš X17DTL
napsal 12. 8. 2010 v 10:36:
Gallo> Přijeď včas, o půl osmé jede antabus:-))))))))))

Gallo
napsal 12. 8. 2010 v 10:20:
Luboš Xatd.> Tak to vypadá, že mě domů vezeš Ty, pěšky nejdu;)))

Luboš X17DTL
napsal 12. 8. 2010 v 9:51:
Gallo> Už jsem nachystaný - nůž, otvíták, vidlička, husí brko, stolička:-)
Nebu tu mám ještě autogen, rozbrus, kladivo a vozík na šrot:-)))

PetrF napsal 12. 8. 2010 v 9:31:
Dobré dopoledne

Gallo
napsal 12. 8. 2010 v 8:36:
Luboš Xatd.> Kdybych bloudil, zavolám;))
Spíš chystej vercajk, bude se montovat...hihi

Gallo
napsal 12. 8. 2010 v 8:35:
Dobré ránko;))

Rom@n
napsal 12. 8. 2010 v 7:44:
all> Pěkné ráno kamarádi :-)

Comda
napsal 12. 8. 2010 v 6:57:
ahoj debato

Luboš X17DTL
napsal 12. 8. 2010 v 6:53:
Gallo> Birell už se chladí, klobásky jsou nakoupené, nemám ti poslat mapku:-)

Luboš X17DTL
napsal 12. 8. 2010 v 6:52:
Dobré ránko, debato

Milda
napsal 12. 8. 2010 v 5:50:
dobré ránko

Mi-6 / Jirka napsal 11. 8. 2010 v 21:45:
Vendys,> čau ; jak je v lázních ?

Mi-6 / Jirka napsal 11. 8. 2010 v 21:45:
ahoj všem ;

Standa
napsal 11. 8. 2010 v 14:49:
Tomáš> http://obchod.prodejvyfuku.cz/product_info.php?cPath=35_256_267_713_728&products_id=1558

Tady ho mas treba za 1400,- bez DPH.

Rom@n
napsal 11. 8. 2010 v 13:37:
Tomáš> Přesně jak píše Standa, na netu je cen hodně. Origo koncový díl se s 30% slevou dá taky koupit za nějakých 3000,-kč. Já mám třeba z www.vyfuky-tyll.cz, ale dá se výfuk sehnat i skoro za poloviční cenu.

Standa
napsal 11. 8. 2010 v 8:43:
Tomáš> Skoda, ze je na netu mraky obchodu s vyfukama ......

Comda
napsal 11. 8. 2010 v 8:27:
zdarec, jsem rád že Tomino je v pohodě.To co ukazovali v TV je fakt k pláči.Daruju nějakou kačku na povodně.čest

PetrF napsal 11. 8. 2010 v 8:17:
Tomáš> Tak si tam dej větší dírku. Na 1,6 je menší dírka celkem obvyklá :-) Hele nepíšeš ani kerej díl velfucku chceš tak co na to říct že? Ale typuju tak do 3tis oba díly.

Tomáš napsal 11. 8. 2010 v 7:53:
Zdravím, koupil jsem Astru 1.6 16V r.v. 01 , a mám menší dírku na výfuku, Za kolik se dá sehnat ?
Děkuji za odpověd

Crkyk
napsal 11. 8. 2010 v 7:37:
čus brus všem

Tomino myslel jsem na tebe zdali jsi ok nechtel jsem volatprece jenom nema clovek naladu kdyby ho stale nekdo otravoval tak pevne nervya blizi se cas setkani tak se pak ozvy

Rom@n
napsal 11. 8. 2010 v 7:13:
all> Pěkné ráno :-)))

Tomino : jj, tu hrůzu jsem sledoval denně v TV, doufám, že ty peníze co jim člověk pošle přes Adru dají na správná místa.

Gallo
napsal 11. 8. 2010 v 6:43:
Dobré ránko;))

Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40508) / jako HTML.ZIP