VOLNÁ DEBATA - OPEL Kadett - Zde můžete jen tak volně debatovat. Pro technické dotazy použijte technickou poradnu.
Jméno:

E-mail:

Komu odpovídáte:

Přidejte se k nám! - Nálepka

Váš příspěvek:
Opiš číslo 456:
Proč sem nepsat technické dotazy? Jsou tři důvody: 1.Zde je to něco jako chat, tj. dotaz a odpovědi se rychle ztratí směrem dolů. 2.Díky tomu, že zde nejsou strukturovány odpovědi, informační hodnota pro další návštěvníky a sledování odpovědí je mizivá. A za třetí, protože to většina přítomných ví, tak na technické dotazy tady nereaguje, tudíž se pravděpodobně nedočkáte odpovědi. Takže technické dotazy pište do TP!

Zobrazit pouze příspěvky s tímto textem:
         
   
Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40510) / jako HTML.ZIP    Archiv < 7.1.03 (12241) 1,6MB  Archiv 7.1.03-23.1.04 (25986) 2,6MB  Archiv 23.1.04-29.1.05 (24784) 2,3MB Archv 29.1.05-16.3.07

Milda
napsal 27. 9. 2012 v 5:53:
dobré ránko, to je dneska hic... :-))
Pěkné počasí na srázek přeji. Zase mi to nevyšlo.. :-(

Zetor napsal 26. 9. 2012 v 8:46:
Dobré ráno všem :-))> Tak už mi přisádrovali patu a už začínám trénovat :-)) Ať se vám ten sraz vydaří i s počasím Jarda :-)

Rom@n
napsal 25. 9. 2012 v 18:17:
all> V TP jsem dal pár dalších tipů na sobotní výlet. :-)

Luboš X17DTL
napsal 25. 9. 2012 v 10:23:
Dobré dopoledne všem

Se nám to tu nějak rozpadá
Asi trauma z nedostatku alkoholu:-)
Ještě, že mám zásoby:-)))

PetrF napsal 25. 9. 2012 v 8:23:
All> Dobré ráno kamarádky a kamarádi, bohužel se musíme omluvit z účasti na srazu. V sobotu večer se snad přijedeme na chvilku mrknout. Díky za pochopení.

Crkyk
napsal 25. 9. 2012 v 7:32:
Luboš> bez tuc tuc ja neumět řídit

Standa
napsal 24. 9. 2012 v 17:36:
Lubos Xyz> Nazdarek, to jsem nebyl ja, ale manazer parku, obcas s tim musi zaject natankovat (asi 3x tydne :D ). Ja se tam chystam az zacatkem listopadu, az se zavrou parky.

Luboš X17DTL
napsal 24. 9. 2012 v 15:26:
Standa> Nebyls dneska u nás na Ostravsku?
Potkal jsem ve velkoskladu PCV tu vaši příšeru z Dina a než jsem vyřídil papíry, byla pryč:-(
Ani jsem nestačil hodit očko na ty gumy. Teď by se mi hodilo takové vozítko. Musím posbírat ovoce a jézédáci mi poorali pole a asi se tam už letos nedostanu. Asi budu letos pálit žito:-(

Luboš X17DTL
napsal 24. 9. 2012 v 15:21:
Crkyk> Hlavně to Tuc, Tuc:-)

Crkyk
napsal 24. 9. 2012 v 14:42:
Milda Luboš> kdyby na svačinku mooooc nářadí a nějaké to tuc tuc

všem napsal 21. 9. 2012 v 20:03:
oplik.jenik> zde je reklamní šot na který produkce hledala vůz opel kadett :-)http://www.wuestenrot.cz/file.php?type=file&disk_filename=file_815_GENERAL.mpg nakonec tam hraje červená astra.. holt pán co pronajímá auta si pletl "holky a vdolky" požadoval opel kadett vectra.. sám nevěděl :-))

Luboš X17DTL
napsal 21. 9. 2012 v 6:23:
Dobré ráno všem.
Crkyk> psal si, že ti je kufr malý?
Psal. Tak se nediv:-)
Mi by byl kufr taky malý, proto mám kočár.

Milda
napsal 21. 9. 2012 v 5:56:
Crkyk> ... já tomu rozumím, to je to místo na svačinku, že jo.. :-)

Milda
napsal 21. 9. 2012 v 5:55:
dobré ránko... :-))

crkyk napsal 20. 9. 2012 v 21:13:
Luboš bla bla> psal jsem kufr to je to zařízení vzádu nevím jak ty ale já v něm nejezdím

Luboš X17DTL
napsal 20. 9. 2012 v 18:50:
Crkyk> Tak zhubni a vlezeš se:-)

Crkyk napsal 20. 9. 2012 v 14:30:
Tak po dlouhé odmlce hezký den všem mám prosbu jelikož mne maželka předala corsičku na trvalé ježdění a mne se již její kufřík stává malým sháním tímto astru F nejlépe 5 ti dvéřovou ne caravan 1.6 idealní ale chtěl bych něco fakt vonavého kdyby někdo něco potkal dejte mne prosím vědět díky všem

Luboš X17DTL
napsal 20. 9. 2012 v 9:40:
Dobré dopoledne všem.
Rom@n> Už máme nějaký program na výlet?
Docela rád bych se podíval do Svijan do pivovaru, pokud bychom měli výlet tímto směrem:-)
Problém je v tom, že musí být skupina 10-25 lidí a objednávka týden dopředu:-(
Jinak bych tam jel i sám.

Milda
napsal 20. 9. 2012 v 6:05:
dobré ránko... :-))

Mi-6 napsal 19. 9. 2012 v 18:58:
Jinak všechny zdravím a díky všem co reagovali ;

Mi-6 napsal 19. 9. 2012 v 18:56:
Roger> díky ; třeba něco seseženou , už hledají i s kamarádem ;

Mi-6 napsal 19. 9. 2012 v 18:55:
Luboš X17DTL> díky za zprávu , snad něco splaší ;

Zetor napsal 18. 9. 2012 v 19:31:
Mi-6/ Jirka> Od dcery ktera studovala v Brněna Masárně, jsem se dověděl že každa VŠ a fakulty mají svůj informační systém IS, kde se dozví i informace o privátním ubytování. Hodně úspěchu ve studiu.:-))

Zetor napsal 17. 9. 2012 v 20:25:
Rom@n> Naštěstí nemám, je to čistá zlomenina a doře se to i hojí, poslední tři roky se mi to nějak nedaří a vždy jak je nejvíce práce na podzim. Pole nezoráné a tak to už je druhý rok za sebou.:-(

Roger napsal 17. 9. 2012 v 19:48:
Lubos> To jsem netusil, ze kolej je drazsi nez podnajem :-O To sned neni mozny, vzdyt podnajmy jsou tu pekne drahy.

Zetor> Mas to zdratovany? :-(

Rom@n
napsal 17. 9. 2012 v 8:47:
all> Dobré ráno a úspěšný týden :-)

Zetor :co ty to poslední dobrou vyvádíš :-)

Zetor napsal 17. 9. 2012 v 7:42:
Všem :-))> Krásné slunečné ráno :-)) Tak bych rád do práce a místo toho musím mít nohu na hoře : zlomený kotník :-(

Milda
napsal 17. 9. 2012 v 6:08:
dobré ránko.. :-))

Luboš X17DTL
napsal 16. 9. 2012 v 22:13:
Dcera mojí kámošky taky bydlí v Brně v podnájmu. Je to rozhodně levnější a na učení má více klidu.
Nevím, jak by obstál na privátě kluk, co má rád společnost.
Ale to je na větší debatu. Každopádně v Brně jsou koleje dost drahá záležitost.

Roger napsal 16. 9. 2012 v 18:45:
Jirka> A nebude mu lepe na koleji? Obzvlaste tedy jestli pije :-) Videl jsi jak vypada takova kolej po nocnim vecirku? Na podnajmu se bude nudit ;-)

Jinak o nicem nevim, ale kdyby jsi potreboval neco predbezne omrknout, treba az najdes nejaky na inzerat, tak se tam muzu zajet podivat.

Dalsich 30 zprav Predchozich 30 zprav Všechny zprávy (celkem 40510) / jako HTML.ZIP